Milí přátelé kultury a umění všeho druhu,

rádi bychom Vám představili projekt KulturyFM, který podporuje začínající umělce a jejich tvorbu, s názvem Virtuální výstavy.
Na našich webových stránkách vystavy.kulturafm.cz máte možnost presentovat svou tvorbu, ať už fotografickou, nebo jinak umělecky orientovanou, a konfrontovat ji s názory ostatních. Výstava je časově omezená na jeden měsíc, během kterého návštěvníci našich webových stránek mají možnost hlasovat o nejlepší výstavu.

Podmínky:
Pokud se chcete do projektu zapojit, podmínky jsou jednoduché. Pošlete nám fotografie své tvorby na libovolné téma ve formátu JPG. Maximální počet fotografií je 10, přičemž celková velikost by neměla přesáhnout 10 MB. K fotografiím připojte své jméno a krátký profil. Věková hranice není nijak omezena. Adresa správce je: hana.magdonova@kulturafm.cz

Hlasování a výherce:
Hlasujte a svými hlasy rozhodněte o výherci, kterému zprostředkujeme autorskou výstavu ve foyer Nové scény Vlast. Každý měsíc představíme jednoho umělce a pokud Vás jeho dílo zaujme, pošlete mu svůj hlas. Vždy v lednu vyhlásíme toho nejlepšího a ten získá titul KulturyFM za nejlepší virtuální výstavu roku.

Skutečný kontakt s uměleckým dílem elektronická prezentace nenahradí, ale šance pro toho, kdo má chuť a odvahu jít se svou kůží na trh je to první příležitostí k Vaší vlastní výstavě.

Zapojte se i Vy!